·   · 807 posts
  •  · 7 friends
  •  · 9 followers

Everything

Everything is costly soil. Seeds nutes lights you get the picture.for me I still feel like I'm doing ok.about 3 to 7 hundred per run including electric 

0 0 1 0 1 0
  • Set badges
  • 126
Comments (3)
    • I usually get 3/4 to 1.5 lb dried flower each run.that say 700 +20.that is 35 $ a oz

      0 0 0 0 0 0
      • In the hottest summer months my cost to cool goes up significantly 

        0 0 0 0 0 0
        • Whewwwww! thats costly!

          0 0 0 0 0 0
          Not logged in users can't 'Comments Post'.
          Info
          Category:
          Created:
          Updated: